• ·        Наша ціль  зняти елітарність і недоступність цього красивого виду спорту формуючи групи для занять.

  • ·        Ціна формується від спортзалу,тренера і кількості людей у групі !

  • ·        Плюс щомісячні добровільні внески на координаційні потреби –це пошук спортзалів,спаринг партнерів і організація турнірів та груп для тренування  і  на придбання інвентару для занять (м’ячики,сітки і інше)

 

 

Для того щоб навчитися грати у великий теніс і вдосконалювати свої навички в рамках аматорського рівня, вистачить 1-2 занять на тиждень під наглядом досвідченого тренера. Заняття проводимо як в звичайних спортзалах так  і відкритих кортах !

 

Навчання проходять у вигляді трьох видів групових занять :

 

1.Група « Доступний старт » ФОРМУЄТЬСЯ З 6-8 ЛЮДЕЙ,Де під час групового заняття буде отримуватися інформація про основи тенісу в ігровій і дружній атмосфері і де буде визначено рівень кожної жінки  ,на чому буде визначатись подальше формування інших груп.

 

2."ЧЕТВІРКА-ПЯТІРКА"  - дозволяє більше часу приділяти розвитку тактики і техніки гри, чим зайняття в загальній групі.це ідеально підходить для будь-якого рівня розвитку , включаючи новачків і тих хто вжеволодіє прийомами гри в теніс.  Тренер знайде  підхід до кожного учасника, а зайняттяв команді створює додаткову мотивацію і упевненість в собі і у своїх силах.

 

3. «Двійка-трійка»- це майже індивідуальне тренування, в якому беруть участь два -три  гравці. Є високо інтенсивним заняттям,  зточки зору розвитку тактики,техніки і динаміки тренування.  Рекомендується з метою підвищення рівня гри у тому числі для участі в любительських змаганнях .

 

4. «Індивідуальне заняття» - найбільш продуктивний спосіб навчання    тенісу, що дозволяє виконувати за тренування найбільшу кількість ударів,  завдяки цьому швидше покращувати почуття м'яча і освоювати складніші  тактичні і технічні елементи гри.

Координатор Марина 0975057249