ЧОМУ САМЕ ТЕНІС!
Говорячи після роботи «Як я втомився ! » , Ви часто берете психічну втому за фізичну і за звичкою віддаєте перевагу телевізор ...

Безумовно , пасивний відпочинок теж відновлює сили , але , на жаль , не повністю.

Необхідна ще і фізичне навантаження . Але фізичне навантаження для відпочинку повинна мати обов'язково позитивне емоційне забарвлення , підключати до роботи основні , а краще всі м'язи (їх понад 600). Зрозуміло , діловій людині важко вибрати час для щоденних занять фізичними вправами , але 2 рази на тиждень - це час можна і потрібно знайти . Що ж краще всього вибрати ? Звичайно , теніс!

Ви назавжди забудете про головний біль , безсоння , поганий апетит, Вам не загрожуватимуть млявість і втома. Крім того , врахуйте: тенісний майданчик - прекрасне місце для ділових зустрічей і переговорів. Питання, які тижнями не вирішуються в прокурених кабінетах і офісах , можуть бути позитивно вирішені між партіями або за чаєм після гри. З точки зору влаштування особистого життя , якщо це актуально , теніс теж перспективний. Адже граціозно пурхаючи з ракеткою в руці в красивій тенісної формі , жінка буде об'єктом пильної уваги не тільки свого партнера , але і багатьох інших чоловіків. Стрункий , швидко пересувається по корту , спритно дістати важко м'ячі і потужно виконує удари чоловік напевно змусить битися сильніше серця представниць прекрасної статі. Тепер переконалися , що теніс - спорт для вас? Є сумніви ? Які ? Зайва вага, яка не дозволить « пурхати » ? Не хвилюйтеся , теніс може стати надійним союзником як того , хто вирішив позбутися від зайвих кілограмів , так і того , хто хоче підвищити опірність свого організму до простудних захворювань . Може , вік вважаєте перешкодою ? Але світовий досвід переконує , що вчитися тенісу ніколи не пізно - ні в двадцять , ні в тридцять , ні в п'ятдесят ... На корті з азартом і самозабутньо обмінюються ударами школярі та академіки , студенти  і будівельники , лікарі ,артисти , бізнесмени .